Warsztaty tematyczne

Zachęcamy do śledzenia tej rubryki, ponieważ drzemią w nas pokłady kreatywności i ciągła chęć tworzenia kolejnych i kolejnych warsztatów 😊

Trudno nam zapamiętać ile już spotkań za nami. Samych warsztatów świątecznych z cyklu Fabryka Elfów odbyło się aż 10.

Warto zajrzeć do naszej galerii, tam najlepiej widać co się dzieje podczas warsztatów i wszelki opis jest zbędny 😊. Wszystkie propozycje warsztatów publikujemy na bieżąco zarówno na stronie jak i w naszych mediach społecznościowych.

Terminy są ruchome, zazwyczaj warsztaty odbywają się w soboty do południa lub po południu, jak i na tygodniu (zwykle po 18) i trwają 90 minut.

Nasze warsztaty są mega kreatywne, interdyscyplinarne, poruszają różne tematy ze świata nauki, astronomii, języków obcych, ekologii, sensoryki.

Łączą w sobie naukę i zabawę i oczywiście mniejszą lub całkiem sporą dozę eksperymentów i artu 😊.

Dzieci je uwielbiają!

Nie wszystkie nasze warsztaty są dedykowane tylko dzieciom. Organizujemy też spotkania dla rodziców/opiekunów/krewnych z dziećmi (np. mydełkowe warszaty na Dzień Mamy) jak i tylko dla dorosłych.

najbliższe warsztaty: